Serada camit bedeni mevcut maraba beyninde mektup bırakmış!

Çameli ilçesinin Bıçakçı Mahallesi’nde meydana gelen olayda; 19 Ilkgüz 2022 Pazartesi haset evinden ayrılan 62 yaşındaki İsmail Ahu, kontrol çalışmalarının 11’inci gününde evine 400 metre uzaklıkta mevcut ve birkaç kamer öncesine kadar işçi olarak çalıştığı domates serasında ölü olarak bulundu. Denizli İl Jandarma Komutanlığına bağlı JASAT dedektifleri, arkasında “Şayet ölürsem, ölümümden yazdığım isimler sorumludur” şeklinde tıpkı ayar bırakan Ahu’ın keleş ölümüyle ilgilendiren namına düzenci bir faaliyet başlattı.

DÖVÜLEREK ÖLDÜRÜLMÜŞ

JASAT dedektifleri, anket çerçevesinde elan ilk 2 el gözaltına alınan ve olayda hayatını kaybeden İsmail Ahu’ın evine akıbet 2-3 aydır gelip gittiği belirlenen Serkan B . ile ilgilendiren bakir bire bir bilgiye ulaştı. Aralarındaki takanak verecek meselesi yüzünden İsmail Ahu’ı çarpma fail Serkan B’nin, Ceylan’ı seraya mahfi ölüme tecezzi ettiği ortaya daha çok. İlçedeki tıpkı gazinoda eğlenmekte olan Serkan B., jandarma ekiplerini karşısında görünce yakalanmamak için ense kapıdan kaçmaya çalıştı. JASAT dedektifleri marifetiyle kıskıvrak yakalanan Serkan B., atıf edildiği adli makamlarca tutuklanarak cezaevine gönderildi.

“KEŞKI DÜNYAYA GELMEZ OLAYDIM”

Arkasında ölümünden mesul tuttuğu kişilerin isminin düz aldığı derece bırakan İsmail Ahu’ın ölmeden evvel kaleme aldığı akıbet mektubu ortaya bundan sonra. Kendisini zedelenmek yazar ölüme ayrılma eden Serkan B.’nin yanında maruz kaldığını kanıt ettiği aynı şantaj olayından üstelik bayram eden Ceylan’ın mektubunda şu ifadeler düzlük aldı: “Dünyaya yoğurt kasesi yıkarken çıka geldim. Keşke gelmez olaydım. 4,5 yaşımda üzerime sakıt tıpkısı lamba ile herkese zarar verdim. Annem kötek yedi, ablalarım patak yedi. Allah’ım Müslümana kötülük vermeyi yasak kıldım. Ego elimden gelmeyerek yapmış olduğum bu hatadan selamete çıkmam ancak ve ancak senin yardımınla. en son apartında kaldığım turizmci dahi yatak odasına alıcı koymuş. Çık işin içinden çıkabilirsen. Rabbim sen darda kalanın imdadına yetişirsin. Beni böyle insanların elinde bırakma. Beni ayıplarımla rezil etmek istiyor bu hain. Sen bu insanı hem bu dünyada hem üstelik diğer dünyada tamlık insanların ortamında sefil eyle. Evimi sattıran Hamza Ş. ve oğlu Muammer canıma kast etti. Ruhi’nin verdiği kötülük fizanı bulur. Bu kadar hadiseden bilahare ailem dahi beni boydak bıraktı. Evlatlarım beni tecezzi etti. Serkan B.”Share: