Serencam zaman veri: DSO Adayı Konyalıoğlu; “Denizli kazanmadıktan bilahare bizlerin kazanması tıpkı valör anlatım etmiyor”

Denizli Sanayi Odası (DSO) Başkan Adayı Okan Konyalıoğlu, ferda yapılacak seçimde görüş kullanacak sanayicilere, “Denizli kazanmadıktan bilahare bizlerin kazanması tıpkı mazmun tabir etmiyor” diye niteleyerek seslendi.

Seçimler öncesi aynı izah özne Konyalıoğlu, “Biliyorsunuz yarın, sanayi odamız yarkurul üyelerini tayin etmek amacıyla kasa başına gidecek. Yarkurul üyelerimiz divan üyelerini, sedir üyelerimiz ise endüstri odası yönetimini seçecek. Bu seçimlerde komitelere karşılaşılmak ‘kazanmak, seçilmemek ise ‘kaybetmek’ anlamına gelmiyor. Çünkü Denizli kazanmadıktan sonradan bizlerin kazanması tıpkısı meal ifade etmiyor. Seçme öncesi icraat erte sona erecek, fakat kök mücadele yarından sonraları başlayacak. Seçimlerde namzet olacak arkadaşlarımın uğraş gücü ‘neden’ sorusuna verecekleri cevapta gizli. Bizim nedenimiz Denizli ve Türkiye. Bu yüzden namzet olacak arkadaşlarıma çığırmak istiyorum; ‘Sektörünüzdeki sanayicilerin sorunlarını anbean izlem edecek ve çözüme ulaştıracak azim ve gayrete istekli olduğunuzu ve bu sorunların çözümü üzere gece gündüz çalışacağınızı bile bile Meclis’e gelin’ Rey verecek arkadaşlarıma da naçizane çığırmak istiyorum, ‘Ne pahasına olursa olsun benim oy verdiğim kişi Meclis’e girsin’ diye sandık başına lütfen gitmeyin. Sizden ricam yarınki seçimleri bire bir kişinin ya da bir grubun kazanacağı seçimler adına birlikte görmeyin. Denizli’nin kazanacağı intihabat yerine görmenizi istirham ediyorum. Bu nedenle Denizli’mizi önceliğine alarak çalışacağına inandığınız, ilimizi henüz ileriye taşıyabilecek insanları o meclise gönderin” dedi.

Denizli’nin potansiyelini harekete geçirmek istediklerinin altını çizen Konyalıoğlu, şöyle konuştu:

“Bizler ilimize, ülkemize daha aşkın derece bina etmek ve rastgele alanda arsıulusal rakiplik gücüne yetik basiret ve gelişim modellerimizle ilimizi işaret değeri olan bire bir hava merkezi haline değirmek istiyoruz. Ben ve ekibim bu sorumluluk bilincimiz, tecrübemiz ve enerjimizle Cumhuriyetimizin 100. yılında ve sonrasında ilimizin sanayisini ve kentimizin bellik değerini tekrar bütün birlikte henüz üstelik ululamak üzere bu göreve hazırız. Tığ, sanayicinin sesi ve lokomotifi girmek, Denizli’mizi önceki 5 sanayi şehri arasına sokabilmek üzere geliyoruz. Daha sunturlu benzeri Denizli, Gayrı Duru Milli Hasıla (GSMH) büyüklüğü ile gelişigüzel adam başı sakıt milli dirimsel seviyesiyle birlikte henüz refah tıpkı Denizli, ülkenin oylumlu sanayi merkezlerinden olacak tıpkı Denizli, birçok farklı sektörde acun markası tıpkı Denizli üzere şehrimizin potansiyelini hayata geçirebilecek inisiyatif ve projelerle duraklamadan çalışacağımızın sözünü veriyorum” – DENİZLİ

Share: