‘Sil Yeniden Kaynanam’ filmi 18 Kasım’da vizyonda

‘Sil Baştan Kaynanam’ filmi 18 Kasım’bile vizyonda

İSTANBUL – Kameraman Birlik Erdoğan’ın eskimemiş filmi ‘Sil Baştan Kaynanam’ 18 Kasım’birlikte vizyona giriyor. Filmin başrollerini Algı Yüce ve Alper Saldıran paylaşıyor.

İzleyiciye sıcak bire bir aşk hikayesi sunarak, vizyonun arkası sıra monitör ekranlarına getirilen ve Bulgaristan, Makedonya, Bosna Hersek, Sırbistan, Pakistan, Kuveyt ve Tren kadar ülkelerde beğeni toplayan Nasipse Olur’un yapımcısı Greenart’ın kurucusu Dört Dörtlük Erdoğan’ın bakir filmi ‘Sil Yeniden Kaynanam 18 Kasımda vizyona giriyor.

Başrollerini Algı Yüce ve Alper Hücumcu’ın paylaştığı Zeynep Eronat, Asuman Dabak, Yeşim Dalgıçer, Ünal Yeter, Mavi Özyol, Buyuru Sefahat Sebep, Ömer Kurt, Sulh Başar, Hakan Bulut, Irmak Görgülü, Kristal Yılmaz, Elif Melda Yılmayan, Yoğunluk Şenbacak ve Mısır Yasemini Sümer gibi müstehap oyuncuların lüks aldığı ‘Sil Baştan Kaynanam’ filminin geçtiğimiz günlerde çekimleri bitti.

Yönetmenliğini Raşit Çelikezer, senaristliğini Barış Başar’ın üstlendiği filmde; hayırhah bir elkızı iken, hafızasını kaybetmesiyle benzeri canavara dönüşen ve kaynana zulmünden kurtulmaya çalışan Ceylan (Takanak Oylumlu) ile annesiyle eşinin arasını bulmaya çalışırken, ikisi aracılığıyla da ezilen Ünal’ın (Alper Saldıran) gülme ve avantür kırcı serüveni anlatılıyor.

Sivas’ta çekimleri gerçekleşen filmde kısaca 2 bin Sivaslı yedek oyuncu olarak lüks aldı. Film hem Sivas dokusuyla hem üstelik kaynana temasıyla dikkat çekiyor.Share: