Sincan Belediyespor Yaz Ayak Topu Okulundan 327 tendürüst kabiliyet çıkışlı oldu

Sincan Belediyespor Yaz Ayak Topu Okulu 327 öğrencisini mezun ederek çalışmalarını tamamladı. Mezun olan gailesiz yetenekler başarı belgelerini Sincan Şehremini Erek Ercan’ın elinden aldı.

Bu sene 20 Haziran’de başlayan Sincan Belediyespor Yaz Futbol Okulu 327 canlı yeteneği çıkışlı ederek sona erdi. Yaz tatillerini metin ve ağır ezgi geçiren minik sporculara, eş güdüm, ustalık, taktikler evvel kuramsal adına anlatıldı. Arkası Sıra antrenman ve maçlarla gelişimlerine ulama sağlandı. Çaplı olan sporcuların lisansları çıkartılarak Sincan Belediyespor altyapısına kazandırıldı. Tüvana sporculara katılımlarından ortalık biricik bir tane muvaffakiyet sertifikası verildi. Şehadetname törenine Sincan Belediye Reisi Erek Ercan bile katıldı.

Ercan, Sincan Belediyespor’un göstermiş olduğu muvaffakiyetli çalışmalardan kıran hile ve teknik kadroyu kutlama ederek, “Sincan Belediyesi olarak kültür, müzakere ve sporda gençlerimize yardım atfetmek adına elimizdeki imkanlarla yeryüzü fazlasını yapma derdindeyiz, gayesindeyiz. 327 çocuğumuz bu imkandan faydalandı. Her sene konusunda koyarak bu hizmeti geliştirmeye devam edeceğiz. Çocuklarımızın mutluluğu, coşkusu, sevinci temas şeye değer. Evlatlarımızı ilgiyle kutlama ediyor, yeşil sahada henüz birçok başarılar diliyorum. Yolunuz, bahtınız celi olsun” diyerek konuştu. – ANKARA

Share: