Sınırlı sokakta oyun oynayan kollar, hızla sabık otomobilin altında kalmaktan baskı kurtuldu: Bu zararlıyı bulun

Tekirdağ’ın Yeniçiftlik ilçesinde çocukların baziçe oynadığı dar aynı sokakta pes dedirten anlar yaşandı. Anadolu Ajansı spor muhabiri olan Gaye Kayaç’nın paylaştığı görüntüler güdük sürede sosyal medyada ruzname oldu.

“BİLE BİLE ÇOCUKLARIN ÜZERİNE SÜRÜYOR”

Kayaç, kızının da bulunduğu sokakta çocukların oyun oynadığını söyleyerek olağanüstü anlarını Twitter hesabından paylaştı. Paylaşımda ise şu ifadeler vadi aldı: “Site magandası, kızımın birlikte oynadığı sokakta ahiret yolculuğu saçacak hızda ilerliyor. Çocuklar serencam anda ezilmekten kurtuluyor. Lütfen bu toplum zararlısını bulup hayatları tehlikeye atmaktan yargılayın. Daracık sokak ve güvenilmez aynı atiklik. düşünülerek çocukların üzerine sürüyor. Kâffesi kaçan kızcağız akıbet anda ezilmekten kurtuluyor. Bazen kırıcı olayları gölge etmek, o fenomen olmadan da gerçekleşebilir. Bu asıl insanlara (!) çok çokça ilgi edilmeli”

”SÜRÜCÜ SÖKEL FALAN TAŞIMIYOR”

Kayaç, sosyal medya kullanıcılarının “Sürücü hastalanmiş taşıyor olabilir” yorumları konusunda ise şunları söyledi: ”Sürücü hasta falanca taşımıyor. Ego görevde sıkıntılı dışındayım. Eşimin anlattığına bakarak, sürücü sahile büyüklüğünde gelip dönmeye çalışırken duvara sürtüyor. Elan sonra dahi sanki sinirlenip arabayı o daracık sokakta sonuç şipşak ve çocukları umursamadan sürüp yola gidiyor”

ALKOLLÜ OLDUĞU TESPİT EDİLDİ

Yapılan ihbar üstüne aracın kiralık, şahsın üstelik alkollü olduğu, sürücünün para cezası alarak ehliyetine umum konulduğu belirtildi.Share: