Tayin ve görevden kabul etme kararları Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın imzasıyla Resmi Gazete’de yayımlandı

Bazı bakanlık, çekicilik ve kuruluşlara ilişik nasıp ve görevden alma kararları, Resmi Gazete’nin bugünkü sayısında yayımlandı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan imzasıyla yayımlanan kararlara bakarak, Strateji ve Bütçe Başkanlığında belirtik bulunan Azamet Yardımları Genel Müdürlüğüne, Sektörler ve Kamu Yatırımları Genel Müdür Yardımcısı Misyon Deliçay atandı. Deliçay’dan boşalan göreve ise Miğfer Balcı getirildi.

ÇEVRE, ŞEHİRCİLİK VE İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ BAKANLIĞINDAKİ ATAMALAR

Belde, Kentçilik ve İklim Değişikliği Bakanlığında belirtik bulunan başmüfettişliğe, denetmen Fulya İnci atandı. Bingöl Yer ve Kentçilik İl Müdürü Abdulkadir Arslanboğa, Amasya Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Ahmet Özkan Kaya ile Aksaray Mekân ve Şehircilik İl Müdürü Hüsnü Nasip görevden makbuz.

Çeltek Yer ve Şehircilik İl Müdürlüğüne Bülent Güngör, Burdur Kasaba ve Kentçilik İl Müdürlüğüne Mualla Zeren, Bingöl Belde ve Şehircilik İl Müdürlüğüne İsa Gülgür, Amasya Kasaba ve Şehircilik İl Müdürlüğüne Galibiyet Bektaş, Aksaray Mekân ve Kentçilik İl Müdürlüğüne Bartın Kasaba ve Kentçilik İl Müdürü Ali Özcan atandı.

İLLER BANKASI’NA YAPILAN ATAMALAR

İller Bankası Umumi Müdürlüğünde zahir mevcut Umum Müdür Yardımcılıklarına Erdoğan Topcu ve Onuray Gözütok getirildi.

KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞINDA YAPILAN ATAMALAR

Hars ve Turizm Bakanlığında bariz bulunan Ordu İl Ekin ve Turizm Müdürlüğüne Yener Oba atandı. Izzet Tiyatroları Umumi Müdürlüğünde vazıh kâin Umum Müdür Yardımcılığına İbrahim Aktürk getirildi.Share: