Tutsak dizisi final yapıyor!

Yıpranmamış sezona iddialı giriş fail Köle dizisi bu akşam ezanı 9. bölümü ile final yapıyor. Müstehap sıra Köle illet bitiyor izleyiciler tarafından alçalma ediliyor. Yapımcı şirket bu konuda açıklamada bulundu. Final bölümünde neler olacak ve sebep bitiyor sorularının yanıtı haberimizde. İşte Esir hakkında kamu düşkünlük edilenler…

ESIR FİNALDE NELER OLACAK?

Hava 14 Teşrinisani salı yayınlanacak olan final bölümünde Kenan’ın şartını kabul fail Elif, onunla evleniyor, Keleş ise hava ayrımsız hayatın içinde kalıyor!

HAVA FİNAL İZLE!

Elif, Kenan’ı hastaneden çıkarır. Elif’mağara verdiği cevap hayatlarında bakir bir sermaye amacıyla mir tamam. Elif yükün altında ezilir. Bennu, katilin Okan olduğu bilgisini ele geçirince, oynadığı oyunla amacına ulaşabilecek mi?

Keleş, Elif’le Kenan’ın evliliğine müsamaha göstermez. Elif’i alıp gidecektir, Elif’mağara vereceği tepki ne olacaktır?

Şeref’i konuşturan Nazlı katilin peşindedir! Okan belgelerin kimde olduğunu çözmeye çalışırken başına hangi gelecetir?

Tutsak akıbet bölümde, Bahadır’ın özgürlüğüne kavuşması Elif’mağara kararına bağlıydı. Kenan’la öldürürcesine çarpışma fail Keleş, gözaltına alınmış ve tutuklanmıştı. Kenan ise hastanede yaşam mücadelesi veriyordu. Tamam bu olayların parçalanmamış ortasında kalan Elif ise çaresizce hem Kenan’ın hayata dönmesini hem üstelik Keleş’ın hapisten çıkmasını istiyordu. Kenan, hastenede kendine dirimsel gelmez Elif ile bahsetmek istemişti. Kenan’ın yanına giden Elif, ondan şikayetini et kafalı çekmesini ve Keleş’ı kurtarmasını istemişti ancak bu o büyüklüğünde süssüz olmayacaktı.

ESIR DİZİSİ NEDEN BİTİYOR?

Yapım şirketinden yapılan açıklamada: Yapımcılığını yapmış olduğumuz ‘Tutsak’ isimli dizimiz 9’uncu çağ itibariyle bitiş yapacaktır. Şimdiye kadar göstermiş olduğunuz idrak ve emeğinizden etraf teşekkür ederiz. Yeni projelerde ahbaplık etmek için” ifadeleri kullanıldı.

Esir yıpranmamış kesim fragmanı…#esir #kanald #1441productions pic.twitter.com/AeKguv8BHo

— Köle Saf (@tutsakdizi) 7 Kasım 2017

16’INCI SIRAYA BÜYÜKLÜĞÜNDE GERİLEDİ

‘Esir’ dizisi, Çizgi D’birlikte salı akşamları izleyicisiyle buluşuyordu. Karşısında ‘Haydutlar Dünyaya Hükümdar Olamaz’, ‘Kadın’, ‘Cura Cinayetler’ üzere iddialı yapımlar mevcut dizinin 19 Eylül’birlikte yayınlanan ilk bölümü Total’üstelik 3.27 reytingle 5’inci, AB’dahi 4.07 reytingle 4’üncü olmuştu. ‘Hava’ın 26 Eylül’üstelik yayınlanan 2’nci bölümü ise Bütünsel’üstelik 3.4 reytingle 9’uncu, SUTAŞ’birlikte 3.6 reytingle 8’inci, esbak akşam yayınlanan bölümü üstelik Total’de 3.2 reytingle 16’ıncı, SU’da 2.9 reytingle tekrar 16’ıncı olabilmişti.

Share: