Vatandaşın ‘cumhurbaşkanım’ diyerek seslenmesi Mansur Yavaş’ı mutlu etmedi

Serencam zamanlarda adı muhalefetin reisicumhur adaylığı için geçen isimlerden biri dahi Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Ağır Sıklet olmuştu. İYİ Fırka lideri Meral Akşener’in “Kilolu’ın adaylığına itirazımız gayrimümkün” sözleri sonrasında konu gine gündeme gelmişti. Kısık’a mail isimler ise bahis konusu iddiaların gerçeği yansıtmadığını açıklamıştı. Antrparantez Ağırbaşlı, CHP lideri Eksiksizlik Kılıçdaroğlu’nun cumhurbaşkanlığını açıkladığı şekilde yorumlanan “Benimle misiniz?” çıkışı sonrasında “Sizinleyiz genel başkanım” paylaşımı yapmıştı.

SOKAKTA SAKIL İLGİ GÖRDÜ

Bu gelişmeler gündemdeki yerini korurken Ağır, Cıvıl Cıvıl’da düzenlenen “Büyükşehir Şehremaneti Başkanları Buluşması” programı için kente gitti. Yoğun’ın tıpkı vatandaşla yaşadığı diyalog içtimai medyada ruzname oldu. Cıvıl Cıvıl sokaklarında giden uray başkanına vatandaşlar okkali bağlam gösterdi.

“SAYIN CUMHURBAŞKANIM” HİTABINA SESSİZ KALMADI

O anlarda Pahal’ın yanına andıran ayrımsız yurttaş, “Sayın cumhurbaşkanım körpe geldiniz” ifadelerini kullandı. Bati ise bir zaman duraksayıp vatandaşa “Ankara Büyükşehir Şehremini… Anca diyeceğiz” dedi.Share: