Yağız yollarında uzanım

Kişmiri yollarının yapım, hizmet ve tamirat çalışmaları sürdürülen kesimlerinde bati gidilmesi, trafik belen ve işaretçilerine uyulması gerekiyor.

Karayolları Umumi Müdürlüğünün kere durumu bültenine göre, TEM Otoyolu’nun Selimpaşa Kavşağı- Mahmutbey Gişeleri bölgesinde üstyapı yenileme çalışmaları yapılıyor. Bu nedenle her aktarılma 22.00-06.00 saatlerinde otoyolun Edirne istikameti trafiğe kapatılarak, erişim özge istikametten iki cepheli sağlanıyor.

İzmir- Pınar Otoyolu’nun 4-6. kilometrelerinde (Güzelbahçe- Urla kavşakları) ekolojik güreşçi köprüsü yapım çalışmaları sebebiyle İzmir istikametinde sıhhatli abdestbozan trafiğe kapatıldı. Bu kesimde muvasala gayrı şeritlerden sürdürülüyor.

Ankara- Niğde Otoyolu’nun Ahiboz-Emirler kavşakları 30-31. kilometrelerinde bakım ve tamir çalışmaları nedeniyle Ankara istikametinde erişim kontrollü devam ediyor.

Beyşehir- Isparta yolunun 25-44. kilometrelerindeki imal çalışmaları zımnında ulaşıma kontrollü izin veriliyor.

Erdemli-Silifke-Taşucu yolunun 30-34 ve 50-54. kilometrelerinde (Taşucu ve Boğsak mevkileri) patlatmalı yapım çalışmaları sebebiyle 15.15-16.15 saatlerinde erişim kontrollü gerçekleştirilecek.

Kırşehir- Aksaray yolunun 1-3. kilometrelerindeki yapım çalışması nedeniyle ulaşım mukassem yolun tıpkısı bölümünden iki yönlü sağlanıyor.

Çorum-Ankara yolunun 37-38. kilometrelerinde (İskilip- Osmancık kavşakları) ayrımlı düzeyli gaga çalışmaları zımnında ulaşım kontrollü sürdürülüyor.

Isparta- Antalya yolunun 0-15. kilometrelerinde yüzeysel istila yapım çalışmaları sebebiyle sürücülerin gidiş geliş işaret ve işaretçilerine uymaları gerekiyor.

Çanakkale- Balıkesir yolunun 9-17. kilometrelerinde köprü hizmet ve tamirat çalışmaları yapılacak. Bu nedenle el trafiğe kapatılarak, sürücüler almaşık güzergah namına Müstecap-Habipler istikametine yönlendirilecek.

Artvin- Erzurum yolunun 1-50. kilometrelerinde bayır temizliği ve polat ağ uygulama çalışması nedeniyle saat 18.00’e büyüklüğünde misil güdük sürekli aralıklarla trafiğe kapatılarak, ulaşım yegâne şeritten kontrollü devam edecek.

Share: