Yenişehir’den Diyarbakır’a uçuşlar başlıyor

YANLIŞSIZ Öğür Bursa Mebus Mustafa Esgin, Bursa Yenişehir Havalimanı’ndan Diyarbakır uçuşlarının 2 Familya tarihinden itibaren başlayacağı müjdesini verdi.

Belediye Başkanı Davut Işıklı, AK Fırka Bursa Saylav Mustafa Esgin’in kendisini arayarak müjdeyi verdiğini belirterek, ‘Yenişehir-Diyarbakır aykırı doğrudan tayyare seferleri 2 Aile tarihinden itibaren Yenişehir Havalimanımızdan başlıyor. İlçemize, Bursa’mıza ve hemşerimize esaslı olsun. Uçuşlar haftada iki periyot Pazartesi ve Perşembe günleri gerçekleştirilecek ve bilet satışları başladı. İnşallah 2023 yılında bu tuhaf müjdeleri elan yoğun vereceğiz. Bu anlamda Yenişehir Havaalanının henüz hareketli çalışabilmesi üzere çetin anlamda çaba harcayan SELIM Öğür Bursa Milletvekilimiz Mustafa Esgin’e ve emeği güzeşte herkese teşekkür ediyorum’ dedi.

Bu arada Haftada 2 çağ olan Erzurum uçuşları Ocağın önce haftası fiktif ile Salı-Perşembe-Cumartesi namına 3’e çıkıyor. Tekrar haftada 2 dönme olan Muş uçuşları Perşembe-Cuma ve Iş yerine 3’e çıkıyor. – BURSA

Share: