Zekâ Alp: “Fert tıpkısı maçtı benim adıma”

Samsunspor’u 2-1 aşınmış ettikleri maçın peşi sıra konuşan Altınordu’nun beceri direktörü Iş Kahraman, evlerinde evvel galibiyetlerini aldıklarını tabir ederek, “Fert benzeri maçtı benim adıma” dedi.

Spor Popo 1. Lig’bile evinde ilk galibiyetini Samsunspor’u 2-1 yenik ederek alan Altınordu’nun beceri direktörü Ihata Yiğit, maçtan sonra yaptığı açıklamada, Bartın’daki maden ocağında meydana mevrut patlama zımnında galibiyete çok sevinemediklerini söyledi.

Patlamada memat edenlerin ailelerine çıban sağlığı dileyen Yiğit, “Tedavisi süren hastalara ivedili şifalar diliyorum. Samsunspor’un başında zer hocam 10 seneden beri alay malay yanı sıra apotr antrenörlüğü yaptığım değerli Hüseyin hocam vardı. Hem kulübümüz hesabına hem da tabiatıyla ki kendim yerine çok birey tıpkı maçtı. Samsunspor’a karşı çalışmalarımızı bire bir hafta süresince yaptık. Rakibin zaaflarını kullanmak amacıyla mebzul baziçe sergilememiz gerektiğini çokça bol biliyordum. Kendi oyun kurgumuzu rakibe akseptans ettirmeye çalıştık ve tabii kim rakibin 10 hayat kalması bizimi amacıyla üstünlük oldu. Dediğim üzere çok çok dahi temas etmek istemiyorum. Can tıpkı maçtı benim adıma. artık de Hüseyin hocama, Samsunspor’a da başarılar diliyorum” dedi. – İZMİR

Share: