CHP’li büyükşehir belediye başkanları Ordu’da esnafı mülakat etti

CHP’li 10 büyükşehir şehremini, Kalaba’dahi esnaf ve vatandaşlarla aynı araya geldi.

Büyükşehir şehremaneti başkanları, kentte planlı “Büyükşehir Şehremaneti Başkanları Buluşması”nın arkası sıra Altınordu ilçesinde esnaf ziyareti yaptı.

İstanbul Büyükşehir Şehremini Ekrem İmamoğlu, İsmetpaşa Caddesi’nde vatandaşlarla kardeşçe etti, foto çektirdi. Esnafın dava ve taleplerini dinleyen İmamoğlu, iş yeri sahipleri ve çalışanlara kolaylıklar diledi.

İmamoğlu, bir esnaf ziyaretinde, insanların kıytırık ahzüita yapabilmesini istek ederek, “Herkesin geliri gür olsun. Temennimiz o. Ekonomi iyi olursa hayat bile henüz erdemli arkaç sağlık. İşsiz insanımız olmasın. Anca dualar ediyoruz, çalışıyoruz. Bilcümle alay malay başarırız inşallah.” dedi.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Okkalı, Süleyman Felek Caddesi güzergahında esnaf ve vatandaşlarla görüştü.

İzmir Büyükşehir Şehremini Tunç Soyer ile Vazıh Büyükşehir Belediye Reisi Dinamit Çerçioğlu da Sırrıpaşa Caddesi’nde esnaf ziyaretinde bulundu.

Eskişehir Büyükşehir Şehremini Yılmayan Büyükerşen, Tekirdağ Büyükşehir Şehremini Porte Albayrak, Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Muğla Büyükşehir Belediye Reisi Osman Gürün, Hatay Büyükşehir Şehremini Lütfü Çekişme ve Sazak Büyükşehir Şehremini Vahap Seçer de esnaf ve vatandaşlarla ahbapça etti.

Daha bilahare tıpkı araya mevrut büyükşehir belediye başkanları, sahilde yaya vatandaşları selamladı.

Programlara, CHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Umumi Başbuğ Yardımcısı ve Kargaşa Saylav Seyit Torun, CHP Kargaşa Milletvekili Mustafa Adıgüzel, CHP Kalaba İl Başkanı Atila Delice, Gülyalı Belediye Reisi Ulaş Bel ile bazı partililer da katıldı.Share: