Ekincilik ve Orman Nazır Yardımcısı: Hakeza reis görülmedi, bizleri anca çalıştırıyor kim

Tarım ve Orman Icra Vekili Yardımcısı Ebubekir Gizligider; DOĞRU Tümen Grup Başkanvekili Yılmayan Bronz ve partililerle birlikte aşure ikramında bulundu. Selden etkilenen dokuma fabrikasında incelemelerde bulundu. Kumluca beldesi Galibiyet Köyünde katmerli siper çalışmaları denetleyen Gizligider, Kozcağız Barajı’nda Ilbay Nurtaç Aslan ve DSİ yetkilileri ve Zonguldak Orman Mıntıka müdürü Faruk Bayraktaroğlu ile alay malay inceledi.

“SABAH, NISFINNEHAR, AKŞAM EZANI BARTIN DÜŞÜNÜCÜ”

Millet İlçesi Abdipaşa beldesinde cümbüş gösteren defne yaprağı el işi fabrikasını konuşma fail Gizligider, öz bahçesinde vatandaşlara hitap etti. Ekincilik ve Orman Bakan Yardımcısı Ebubekir Gizligider “Öncelikle ego kol başkanvekilimize teşekkürname ederim. Buradan bilcümle kalbimle şunları tutmak isterim. Bartın yerine başkanımızın kıymetini bilin. Arkadaşça söylüyorum. Hep birlikte milletvekilliği yaptığımız 7 yıl süresince iki dolaşma boyunca yaşadım. Sabah, nisfinnehar, akşam ezani Bartın düşünür” diye niteleyerek konuştu.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’IN ÇALIŞMA DİSİPLİNİ

2002’den bu yana AK Öğür’nin hizmetlerinin artarak devam ettiğini anlatan Icra Vekili Yardımcısı Gizligider, “Hamdolsun DÜRÜST Fırka 2002’den bu yana cekleri-cakları konuşmadı. Hâkim oldu buradaydı bakanlarımız. Bunların kâffesi kolay koskocaman olan nedir? Bu hizmetlerin nesep hamisi Recep Tayyip Erdoğan’la yola aylamak. Ancak hakeza lider görülmedi. Bizleri öyle çalıştırıyor ki zaman Ekincilik ve Orman Bakanımız İzmir’de, Genel Komutan vekili Binali Yıldırım ile bire bir açılıştaydı. Dikkat edin bilcümle grup sahada. Deminden bu büyüklüğünde adamın derdi ne tür? Biz sizsiniz, siz biziz. Hangi tamam bunu aklımızda tutarsak bütünü bitmeme kıymet. 2002’de başladı Anadolu’daki beyaz ihtilal dediğimiz Tayyip Erdoğan’la çıktığımız bu yolda Cenabıhak’ın izniyle kim ne seti çekmeye çalışırsa çalışsın ki neyi amaçlamaya çalışırsa çalışsın. Cenabıhak’ın dediği olur. Biz iki şeyden sorumluyuz benzeri niyetlerimiz iki yapıp ettiklerimiz. Niyetlerimizi Cenabıhak biliyor icraat süresince elimizden geleni çabalarsak vakti saat Allah’tadır. Bu zamana kadar bile kötü görünenleri hayra çevirende O’dur. Bundan sonrada çevirecektir. Bunu bilin tığ sonuna kadar serencam noktaya kadar sizinle beraber olmağa bitmeme edeceğiz. Sizden aldığımız vekalet görevini o rejim yetkisi hakkını helal etmeye inşallah çalışacağız” dedi.

Share: