Köpeği emen pisik, görenleri şaşkına çeviriyor

Köpeği soğurgan pisik, görenleri şaşkına çeviriyor

Pisik ve köpeğin dostluğu görenleri şaşkına çeviriyor

Bu ikiliyi gören hayrete düşüyor, görüntüleri ise içleri ısıtıyor

Sivas’ın Zara ilçesinde Dokunaklı adındaki bir köpeğin Su isimli kediyi emzirmesi görenleri hayrete düşürüyor

SİVAS – Sivas’ın Zara ilçesinde Dokunaklı adındaki tıpkı köpeğin Su isimli kediyi emzirmesi görenleri hayrete düşürüyor.

Sivas’ın Zara ilçesi Eymir köyünde Erkan Solmaz’a ilişik pisik ve kapik görenleri çok şaşırtıyor. Yavruları ölmüş doğan Çığlık isimli köpek, annesini kaybeden ‘Akarsu’ isimli kediyi ayrımsız yıldır emzirerek adeta sütannelik yapıyor. Tıpkısı biriyle antagonist olarak bildik kedi ve köpeğin bu andıran ilişkisi ise efsanevi severlerin içini ısıtıyor. Zaman zarfında az daha tıpkı birinden ayrılmayan ikilinin o anlarını görenler hayrete düşürüyor.

“Biberli onu bala su kendisine Akarsu birlikte Ateşi annesi namına gördü”

Çevredekilerin inanmadığı üzere videoteyp ve fotoğrafla inandırmaya çalıştıklarını belirten Erkan solmaz, ” Biz Şiddetli’i 2013 yılında şeş aylıkken sahiplendik, sahiplendiğimizde evde kedilerimiz vardı. Incitici ve kediler iç içe büyüdüler. yegâne kedimiz yavruladı ve maatteessüf pisik ortadan kayboldu. Pisik ortadan kaybolunca yavruları Keskin’i emmeye başladı. Keder’i emmeye başlayınca kedinin adını üstelik Su koyduk. Üzücü onu yavrusu kendisine Su birlikte Ateşi annesi adına gördü. Su, şu an 1 yaşında amma hala emmeye bitmeme ediyor. Çevredekiler inanmadığı amacıyla ışık ve videolar ile onları inandırmaya çalışıyoruz. Aralarındaki demet haddinden fazla kuvvetli bu bile bizi çokça mutlu ediyor” dedi.Share: