AK Öğür Denizli milletvekilleri, kentteki yatırımları inceledi

SELIM Öğür Denizli milletvekilleri Cahit Özkan, Şahin Canlılık ve Nilgün Ök, Honaz Tüneli ve Denizli Şehir Hastanesi inşaatlarını durumunda inceleyerek icraat hakkında bilgelik aldı.

YANLIŞSIZ Tümen Denizli milletvekilleri Cahit Özkan, Delice Ruh ve Nilgün Ök, evvel kendisine, Denizli Belde Yolu Projesi’nin kilit etaplarından olan Honaz Tüneli’ni inceledi.

Cahit Özkan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, tünelin koşa tüpten oluştuğunu ve kente çok yakışacağını söyledi.

Denizli’nin yeşili, doğası ve çevresiyle korunması müstelzim bire bir şehir olduğunu belirten Özkan, şöyle konuştu:

“Bugün içinden geçtiğimiz bu Honaz Tüneli inşallah devreye alındığı devir binlerce tonluk karbon gazı salınımı de azalmış olacak. Elan yeşil elan çevreci bir Denizlimiz hayata esbak olacak. İnşallah Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın ilimize teşrifleriyle Honaz Tüneli’ni beğenmek bizim sunma büyük hedefimiz.”

Delicesine Tayf bile tünelde devam eden imal işleri için tıpkısı güruh yaptıklarını belirterek, “Bu kasaba yolumuzla beraber Denizlimizin trafiği rahatlamış olacak, hem antlaşma hem üstelik ekonomik anlamda. Tünelin ve yer yolumuzun tıpkı zaman önceki bitirilmesiyle ait gayretlerimiz sürüyor.” ifadelerini kullandı.

Nilgün Ök ise tünelin arz bodur sürede tamamlanacağını anlatarak yapımında emeği geçenlere teşekkür etti.

Denizli Site Hastanesi incelemesi

DÜRÜST Öğür Denizli milletvekilleri henüz sonradan, yapımı süren kent hastanesi inşaatında incelemelerde bulundu.

Cahit Özkan, burada yaptığı açıklamada, üreten, büyüyen, kalkınan Denizli’nin ürettiği ek değerden türe ettiği payı aldığını ifade etti.

Hastanenin hareket anında bile ameliyatların yapılabilmesine imkan sağlayacak benzeri altyapıya erbap olacağını anlatan Özkan, şunları söyledi:

“50 bin kişinin günde bakım alabileceği, tedavi çalışmalarının yürütülebileceği, devasa tıpkısı hastane. Tabiatıyla yemeden içmeden Denizlimiz değil, bölgeye bile bakım edebilecek aynı kitap ve inşallah tığ bu hastaneyi bildirme kısa zamanda şehrimizin hizmetine yarmak ve vatandaşlarımızın hizmetine arz etmek için elimizden gelen gayreti ortaya koyuyoruz.”???????

Share: