Balıkesir Büyükşehir’in Denk yatırımları tamam doğal gaz

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, Denk’dahi yapımına başladığı otobüs terminali ve itfaiye istasyonunda çalışmalarını muttasıl sürdürüyor. Deprem yönetmeliğine akıllıca namına nesir edilen tesisin eylül kocaoğlan böylecene hizmete başlaması bekleniyor.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, “Balıkesir Geleceğe Taşınıyor” projesi dahilinde Denk İlçesi’nde başlattığı çağdaş otobüs terminalinde çalışmalar acilen bitmeme ediyor. Emin, modern, konforlu ve teknolojik donanımlara topluluk otobüs terminali ile gene sonuç uygulayım bilimi ile donatılmış itfaiye araçlarına akıllıca garajı olan İtfaiye İstasyonu kazandırmak amacıyla kesintisiz çalışmalarına bitmeme ettikleri bilgisini veren Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi İnşaat Mühendisi Kerem Üçeldaş, temas hangi benzeri aksaklık çıkmadığı takdirdi 2023 yılının Ilkgüz kocaoğlan üzere otobüs terminali ve itfaiye aracı istasyonu inşaatlarının tamamlanarak hizmete başlayacak duruma geleceğini söyledi.

Aynı zaman üstelik ilçede meydana gelebilecek cuşiş ve kıran olaylarına simultane müdahale edebilmek amacıyla itfaiye aracı araçlarına akıllıca akıbet bütün garajı olan kullanılmamış itfaiye aracı istasyonu üstelik inşa ediliyor. Proje tamamlandığında Denk’nın Kocacami Mahallesi’nde bin 104 metrekaresi sınırlanmış olan mecmu 4 bin 569 metrekarelik alanda ilçenin hem itfaiye aracı hem dahi otobüs terminali ihtiyacını karşılayacak. Emin, modern, konforlu ve teknolojik kuvvetli kendisine projelendirilen terminal ve tekrar sonuç uygulayım bilimi ile donatılan itfaiye aracı istasyonunun inşaatı kısa bir müddet içerisinde tamamlanacak.

Tam kuvvetli itfaiye istasyonu çağdaş terminal

Toplam 512 metre rubai yerine planlanan itfaiye istasyonunda; emir odası, santral ve tatil odası, terbiye salonu, bakım tamirat garajı, aş damı, yatakhane, mescit banyo, abdesthane ve maharet hacimler kadar gerekseme programına uygun mekanlar bulunacak. 592 metrekareli tek katlı yerine planlanan terminal binasında; bekleme alanı, beş nüsha bilet bey ve deposu, yönetimsel büro, polis, emanet odası, revir, erkek-hanım mescit ve tuvalet, süt kuzusu hizmet odası, revir, mösyö-kadın abdesthane dışında bağımsız girişe ve münhal yerleşme alanına erbap kafeterya birimleri bulunacak. – BALIKESİR

Share: