Bozuk sevgilisinin öldürdüğü Selcan, serencam yolculuğuna uğurlandı

BOLU’üstelik, 2 sene geçmiş ayrıldığı sevgilisi Umutcan İlter (25) aracılığıyla öldürülen ekol öncesi öğretmeni Selcan Dönmezer (24), Mengen ilçesindeki köyünde toprağa verildi. Güre kızı öldürdükten bilahare özlük yaşamına bile serencam veren Umutcan İlter da defnedildi.

Olay, dün saat 12.00 sıralarında Bolu merkeze sınırlanmış Alpağutbey Mahallesi Zerdali Çıkmaz üstünde meydana geldi. Antalya’de okul öncesi öğretmenliği özne Selcan Dönmezer, ailesiyle memleketleri Bolu’ya geldi. Dönmezer’in kente geldiğini öğrenen 2 sene ilk ayrıldığı sakat sevgilisi Umutcan İlter, namına ait eşyaları atfetmek için karşılaşmak istedi. İkili arasında tartışma daha çok. Umutcan İlter, yanı sıra kâin tabanca ile Sevcan Dönmezer’e şiddetli açtı. İlter, henüz sonradan ayrımsız silahla kendisine de dağ etti. Dönmezer ve İlter kaldırıldıkları hastanede kamu müdahalelere karşın yaşamını yitirdi.

Selcan Dönmezer’in cenazesi, ailesi tarafından İzzet Baysal Eğitim Bilimi ve Araştırı Hastanesi Morgu’ndan alınarak, Mengen ilçesine sadık Mamatlar köyüne getirildi. Burada Erenler Eskimemiş Camisi’nde planlı cenaze törenine, Dönmezer’in ailesi, arkadaşları ve karye sakinleri katıldı. Dönmezer’in cenazesi, gün ortası kılınan namazın arkası sıra köy mezarlığına defnedildi.Dönmezer’i öldürdükten sonradan intihar eden Umurcan İlter’in cenazesi ise Bolu merkeze sınırlı Fevk Çamlı köyünde kılınan namazın peşi sıra toprağa verildi.

Share: