Dinç Sultanlar, Türkiye üçüncüsü oldu

Ziyalı Bilgisizlik ve Spor İl Müdürlüğü voleybol takımı, Tekirdağ’da gerçekleştirilen Küçük Asya Yıldızlar Ligi’nden Türkiye üçüncüsü olarak döndü.

Küçük Asya Yıldızlar Ligi Türkiye Finalleri, Tekirdağ’ın eş sahipliğinde gerçekleştirildi. Türkiye’nin türlü illerinden 322 sporcunun katıldığı bitiş müsabakalarında Entelektüel’ı dubara fail Bilgisizlik ve Spor İl Müdürlüğü uçan top takımı Görgülü’a başarılarla döndü. Müsabakalarda gösterdikleri aktif performans ile mücadeleyi bire bir an birlikte bırakmayan güre selatin, müsabakaları üçüncü yerine tamamladı. Elde ettikleri sükse ile Entelektüel’ın gururu olan çoluk çocuk, Türkiye üçüncüsü adına kupayı kaldırdı.

Konu ile ilişik Entelektüel Bilgisizlik ve Spor İl Müdürlüğü’nden yapılan sosyal iletişim araçları paylaşımında, “Tekirdağ ilinde 12-16 Ağustos 2022 tarihleri beyninde 322 sporcunun katılımı ile gerçekleştirilen Rum Yıldızlar Ligi Voleybol Türkiye Finalleri müsabakalarında Aydınlık Voleybol takımımız Türkiye üçüncüsü olarak kupayı kaldırdı. Zihayat sultanları tebrik kartı ederiz” notu düşüldü. – AYDIN

Share: