Malatya İdman Yurdu’ndan para aktarımı atağı

Lehçe Müptedi Futbol Ligi’nde (BAL) Malatya’yı dubara fail Malatya İdman Yurdu alıntı atağı yaparak, aut transferde 10, iç transferde ise 7 futbolcuyla kavil imzalandı.

Transferle ait yerine izah yapan Malatya İdman Yurdu Sportif Direktörü Muazzez Alp, güzeşte sezonlarda yaptıkları başarıların devam etmesi ve kurumsal kendisine gelecek adına sağlam ayaklar ile müracaat etmek yerine çakal davrandıklarına özen çekerek, beceri sorumlu Tuncay Selçuk ve yardımcı antrenörler Bedrettin Bulguru, Cuma Namazı Nasır ve Kaleci Antrenörü Alemdar Biçer nezaretinde yıpranmamış sezona hazırlıklarının bitmeme ettiğini bildirdi.

BAL Ligi’nde iddialı olan Malatya İdman Yurdu bu sezon amacıyla dış transferde, Şanlıurfa Viranşehirspor’dan Burkay Ahmet Müellif, Ulubey Belediyespor’dan Furkan Pekşen, Isparta 32 Emre Spor’dan Sezer Dol, Dersim Spor’dan Mehmet Demin, Gazinatep FK’dan Mushap Polat, Yeni Malatyaspor’dan Yusuf Aslanargun ve Yusuf Erdoğan, Sarıçam Kürkçüler Spor’dan Hakan Selçuk, Şanlıurfaspor’dan Samet Çoban, Malatyaspor’dan Aykut Kar, iç transferde ise İsmail Yağız, Serkan Berbat, Bahir Pala, Salih Özkul, İbrahim Öztürk, Mehmet Zincirkıran ve Batuhan Çelik ile anlaştı. – MALATYA

Share: