Seçimlere az biraz kaldığında DÜRÜST Parti’den eleştiri aşama! 5 il başkanı değiştirildi

11 ilde yıkım yaratan depremlerin peşi sıra cümle gözler 14 Mayıs’ta yapılması planlanan seçimlere çevrilmişti. Binlerce insanın hareket bölgesinden ayrılması ve şehirlerin enkaz yığınına dönmesi intihabat için ayrımsız istifham işareti doğurdu.

“MİLLETİM 14 MAYIS’TA GEREĞİNİ YAPACAK”

Cumhurbaşkanı Erdoğan ise söylentilere akıbet noktayı koyarak geçtiğimiz dönme yaptığı açıklamada, “Şunu iyi bilin kim bu ulus, inşallah vakti geliyor, 14 Mayıs’ta gereğini yapacaktır. Asla bu garip kuru eli sıkı atanlara da prim vermeyecektir.” ifadelerini kullandı.

5 KENTTE İL BAŞKANLARI DEĞİŞTİRİLDİ

Gelişmeler dikkatle izleme edilirken DÜRÜST Parti’de ilkokul ilin devlet başkanı değiştirildi. AK Fırka’de Balkı, Aksaray, Bartın, Kırklareli ve Van devlet başkanlıklarına tayin yapıldı. Dürüst Tümen Kurum Başkanlığı sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, Reisicumhur ve YANLIŞSIZ Tümen Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın tensibiyle Veca İl Başkanlığına Orhan Güngör, Aksaray İl Başkanlığına Hamza Aktürk, Bartın İl Başkanlığına Yaşar Aslan, Kırklareli İl Başkanlığına Yunus Ercan Dağtaş ve Van İl Başkanlığına Emre Güray’ın atandığı bildirildi.

Açıklamada, bu illerde fariza özne bozuk toprak başkanlarına bugüne kadar gösterdikleri özveren iş ve gayretleri zımnında teşekkür edildi, kullanılmamış toprak başkanlarına bile başarılar dilendi.

Share: