Sonuç zaman haberi… İzmir’de öğün ita kavgası dehşete düşüren görüntü: Kafasına yaya kaldırımı taşı ile böyle vurdular

İzmir’de yol verme kavgası dehşete düşüren fon: Kafasına yaya kaldırımı taşı ile hakeza vurdular

İZMİR – İzmir’in Bornova ilçesinde posta verme cihetiyle sâdır tartışmanın kavgaya dönüşmesiyle aynı yaşama yerde bulduğu kaldırım taşıyla cidal ettiği kişinin kafasına vurdu. O anlar ise vatandaşın cep telefonu kamerasına yansıdı.

Edinilen bilgiye göre fenomen, 00.30 sıralarında Bornova ilçesi Atatürk Mahallesi Hürriyet Caddesi üstünde meydana geldi. İddiaya göre, K.Y. ile bire bir ekip ana yol üstünde posta ödeme meselesi yüzünde namzet tartışmaya başladı. Gerginliğin artmasıyla arabadan nazil ekip, K.Y.’ye saldırarak tekme tokat darp etmeye başladı. Kavgaya dönüşen olayda kol içerisindeki benzeri güç yolun kenarında bulduğu yaya kaldırımı taşı ile K.Y.’nin başına vurdu. O anlar ise aynı vatandaşın cep telefonu kamerasına giderek yansıdı.

Tedavi altına alındı

Çevredeki vatandaşların durumu 112 Ivedili Davet Merkezine bildirmesi üzerine fenomen yerine polis ekipleri ve sağlık ekipleri irsal edildi. Sağlık ekiplerinin yaptığı kontrollerde durumu sakil olduğu belirlenen K.Y.’ cankurtaran ile Veli Üniversitesi Tababet Fakültesi Hastanesine kaldırıldı. Burada tedavi altına alınan K.Y.’nin dirimsel tehlikesi devam ettiği öğrenildi.

Öte yandan, polis ekipleri olayın peşi sıra kaçan şüphelileri fark etmek için serbest çaplı çalışma başlattı.

Share: