Uğur Başoğlu ve Kahkaha Bermek anlaşmalı boşanıyor

Uğur Başoğlu’nun yeğeni Burcu Başoğlu’yla teknede öpüşürken görüntülenmesinin arkası sıra gözler ünlü sunucunun 14 almanak eşi Kahkaha Bermek’e dönük, Bermek “Bu deneyimi kardeş kardeş kucaklayıp değerlendiriyorum” açıklamasını yapmıştı. Bu sözler ve olayın peşi sıra çiftin Bodrum’daki yazlıklarında birlikte kalması, boşanmayacakları şeklinde yorumlandı. Fakat Bermek’mağara ağızsız süreksiz ayrılmak istediği, bu nedenle benzeri müddet beklediği ortaya artık.

ÜLKÜ KUŞADASI’NDA GÖRÜLECEK

Murat Başoğlu ve Hande Bermek, boşanma üzerine anlaşmaya vardı. Çiftin evliliği bu hafta süresince resmen sona erecek. Murafaa, gözlerden ırak olması istendiği amacıyla Kuşadası Adliyesi’nde görülecek.

Hürriyet’mağara haberine bakarak; Bermek’mağara avukatlığını, “ünlülerin avukatı” yerine maruf Aslı Hatemi yapacak. Hazırlanan boşanma protokolü gereği çiftin eş aldıkları bire bir ev ve araba, Gülme Bermek’mağara olacak. 13 yaşındaki oğullarının velayetini birlikte Bermek alacak. Anne oğul, Bodrum’üstelik yaşamaya devam edecek.

OĞLU ETKİLENMESİN DİYE AYNI EVDE YAŞIYOR

Hande Bermek’in skandal ilişkiyi öğrendiği anda metrukiyet kararı aldığı, ancak 13 yaşındaki oğlunun yaşananlardan münasebetsiz etkilenmemesi için eşiyle tıpkısı evde kalmaya bitmeme ettiği söyleniyor.

Gülme Bermek ve Meram Başoğlu’nun Bodrum’de gelişigüzel kaldıkları evin, Bermek’mağara tıpkısı müddet önce son fail annesine ilişkin olduğu öğrenildi. Alyansını çıkarmadığı haberleriyle gündeme gelen Bermek’in taktığı yüzüğün birlikte annesine ait olduğu ortaya daha çok.

Share: