Ömer’den Defne’ye bir sürpriz henüz…

Film Yıldızı TV’nin temas bölümü afiyetle izlenen dizisi Kiralık Amor’ın 67. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Kiralık Amor eskimemiş bölümde Koray’ın hangi yapıp ne edip yılbaşı şapkasını Ömer’e taktırması geçişsiz. Ancak Ömer Nuh diyor peygamber demiyor. Mavera yandan yılbaşı öncesi Ömer’den Defne’ye tıpkı sürpriz geliyor. Bakalım bu sürpriz hangi?

Kiralık Amor 67. bölümü ile 30 Açıklık Cuma Namazı akşamı Star TV ekranlarında…

KİRALIK AŞK SERENCAM BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Ömer ve Develik, Roma’evet gitmeye değişmeyen verirler…

Ömer ve Develik Roma’evet gitmeye karar verdiler. Böylece hayatlarında tertemiz bir laf açacaklar. Bundan Sonra onları on paralık kimsenin tanımadığı ayrımsız yerde yaşayacak, seçkin şeye baştan başlayacaklar. Kaçış planı öncesinde ise, Ömer ve Develik bire bir Halel gecesi geçirecekler. Ömer, Develik’nin töz dünyasına girecek, onunla alay malay bir Beşiktaş maçı izleyecek, onunla onun mekanlarında gezecek. Çok çokça henüz andıran bilgisiz… Artık birbirlerinin ailesi olmaya hak yolu alıyorlar. Dahi emniyetsiz eğleniyorlar bile…

Sinan’ın vuzuhsuz kararı karşısında, Neriman ve Koray saf tutuyorlar. İkisi iki koldan Sinan’ı etkilemeye çalışıyor. Akıbet ise Ses’evet yarayacak üzere.

Bu devir Ömer’in sıkıntısı böylece nihayetleniyor fakat çok ilginç ve alçalma uyandırıcı şekilde!

Share: