Ünlülerden depremzedelere moral

Ünlülerden depremzedelere moral

MALATYA Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığının desteğiyle Malatya’da taşımalık ve deri kentleri gezen ünlü isimler depremzede kollar ve aileler ile bir araya geldi.

Kahramanmaraş merkezli iki balaban depremin arkası sıra yaraların sarılması üzere Türkiye bir tane yürek oldu. Depremzede vatandaşlar için maddi ve manevi değme tip bindi sağlanmaya devam ediyor. Kahramanmaraş merkezli depremlerin arkası sıra İletişim Başkanlığının desteği ile hareket bölgesine mevrut oyuncu Tamer Karadağlı, Burak Hakşinas, Nefise Karatay, Muhammed Emre Kayaç, Haluk Imrenti, Erkek Özbek, Özlem Topaç, Yüce Kaynak, Çağıl Aydıner, Musa Âlem, ses sanatçısı Züleyha Ortak, Yapımcı Banu Olmuş, sayısal zımni üreticisi Nursen Şenyurt, influencer Öpücük Turan, hanende Beste Korkmaz depremzede kollar ve aileleriyle buluştu. Çerge kentte tıpkı çadırı musahabe eden ve çocuklarla eğlenceli sıra geçiren aktör Tamer Karadağlı ise çadırda küsurat ailelere bekâr olmadıklarını ve herhangi bir zaman yanlarında olduklarını söyledi.

Depremden yeryüzü haddinden fazla çocukların etkilendiğini ve onların morallerini doğrultmak için yanlarında olduklarını rapor fail Karadağlı, “Çocuklarla aynı arada olalım onların morallerini düzeltelim bilinen yüzler gördükleri devir bu neşe onlara teferruatlı süre yetecek diyerek dallar ve ailelerle bire bir araya geldik. Depremzede aileler ve çocuklarla tıpkı araya akmak dünyalara kıymet. Onlarda gülümseme rekzetmek amacıyla geliyoruz. Ekranlarda seyrettikleri insanların onların beraberinde olması onlar amacıyla çok makro. Ülkenin gelecekleri dallar sunu şişman zararı onlar gördü. Onlara bu süreci cins olduğunca hissettirmeden buyurmak gerekiyor” dedi.

Share: