Yatırımların hızlandırılması üzere Bakan Varank’tan destek istediler

DOĞRU Öğür İl Başkanı Serkan Saika ve Osmaneli Belediye Başkanı Münür Delicesine, Uran ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank ve Cumhurbaşkanlığı Personel ve Prensipler Genel Müdürü Bilal Şentürk’ü mülakat ederek Bilecik’te yapılan projeler hakkında vukuf aktardılar.

İkili Endüstri ve Uygulayım Bilimi Bakanı Mustafa Varank ve Icra Vekili Yardımcısı Hasan Büyükdede’yi görüşme ederek Bilecik’te ki projeler hakkında görüşüldü.

Komutan Atmaca ve Başbuğ Sebep’ın yapmış olduğu ziyarette Bilecik ilinde ve Osmaneli ilçesinde yapılan yatırımlar, yapımı tamamlanan projeler, uran alanları, kombinasyon uran bölgelerine ilave alanlar ve daha bir nice konular değerlendirildi. Osmaneli Belediye Başkanı Münür Atmaca ayrıca Osmaneli ilçesindeki 5 bin tonluk ruz enerjili antipatik hava deposu, ürün suyu tesisi, yeni OSB fazlası konularında gelinen sonuç boyut karşı bilgelik aktararak bu yatırımların hızlandırılması için Bakan Mustafa Varank’tan destek istedi.

Vekil Varank’tan yapımı tamamlanan projelerin açılışı için sunma gücük sürede Bilecik’e teşrif edeceğinin sözünü düz Başkan Sebep ve Başbuğ Delimsirek, Bakan Varank’a misafirperverliği, Bilecik’e ilgisi ve konulara desteği için çokça teşekkürname ettiler. – BİLECİK

Share: