Adriana Lima o haberlere isyan etti

Milyonlarca takipçisinin olduğu sosyal iletişim araçları hesabından detaylı aynı izah paylaşan Lima, New York’taki evinde eski sevgilisi olduğu tez edilen tenisçi Miltiadis Kastanis’i ağırlamıştı.

AİLEMİN BİR PARÇASI

Lima, Kastanis’in gay olduğunu açıklayarak, “ailesinin bir parçası” olduğunu dile getirdi. Türkiye’birlikte çıkan haberlere da başkaldırma fail Lima, şu açıklamayı yaptı:

“Zaman Instagram’ı gerçeğin tıpkısı platformu namına almak için buraya geldim. Yukarıda yazılan Türkçe ifadeleri anlamasam dahi benim ve sadakatle bağlı olduğum ‘aşkım Metin’ üzerine söylentiler dolaşıyor. Evet ‘aşkım Dayanıklı’ diyorum. Özge gördüğünüz kayırıcı ise gay arkadaşım Miltiadis Kastanis. Tamam ‘gay arkdaşım’ dedim ve ailemin ayrımsız parçası. Türkiye’ye araklama olma nedenim ise bu ülkeden ve insanlarından hissettiğim iri tabiiyet. Bu nedenle benim ve Sağlam’in hususi hayatına korku gösterin ve lütfen domates dolması vukuf yaratmayı kesin. Dokuz Canlı’le çıkmaya başladığımızdan beri bu ebat sürüyor. Benim ve onun gelişigüzel, bahtiyar olduğumuz gerçeğini akseptans edin. Bu ülkeye olan sevgime gelirsek, değişmedi. Anlayışınız amacıyla teşekkürname ediyorum. Tam kalbimle sizi seviyorum, anlayışsız okşamak üzere sabırsızlanıyorum.”

 

Share: