AK Parti’li Şiddetli: “Terörle ve teröristle mücadelemiz devam edecektir”

AK Öğür Sazak Mebus Ali Cumhur Taşkın, Türkiye’nin içeride ve dışarıda terörle mücadelesinin bitmeme edeceğini belirtti.

Taşkın, Meclis’te düzenlediği matbuat toplantısında, bölücü terör örgütü PKK’nın, hafta sonu İstanbul’da yazıksız sivilleri tasavvur düzlük eylemiyle kanlı yüzünü bire bir kere daha gösterdiğini anımsattı.

Hain hücum sonrası, “yıldırı nereden gelirse gelsin” diye PKK’yı sıradanlaştıranları, terör saldırıları üzerinden devleti zehap altında bırakmaya çalışanları çapkın kınadığını vurgulayan Müfrit, ” İstiklal Caddesi’ndeki bombalı saldırıda hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Cenabıallah’tan yağmur, yakınlarına mebde sağlığı, gaileli vatandaşlara birlikte müstacel şifalar diliyorum. Bu saldırıyı gerçekleştiren aşağılık yıldırı örgütü PKK ve işbirlikçilerini lanetliyorum.” dedi.

Şiddetli, asayiş güçlerinin kararlı mücadelesi sonrası finiş noktasına mevrut yıldırı örgütünün, sivilleri misyon düz saldırılarında, çıktı sıkıştığını birlikte gösterdiğini belirterek, şunları kaydetti:

“Teröristler bu mekruh saldırılarla muazzez milletimizi ve hükümetimizi yıldırabileceklerini, ülkemize çekinmek yayabileceklerini sanıyorlarsa yanılıyorlar. Bölgesel ve küresel tıpkı kırıcı olan Türkiye, terörle mücadelede çok farklı bir noktaya gelmiştir. Teröristleri nerede olurlarsa olsunlar takip etmekten ve cezalandırmaktan asla ansız durmayacaktır. İçeride ve dışarıda terörle ve teröristle mücadelemiz bitmeme edecektir.”

Share: