Başkan Günel, gençler ile benzeri araya geldi

Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel ve Cumhuriyet Umum Partisi (CHP) milletvekilleri, Halkçı Liseliler (Halk-Lis) tarafından Cezire Camping’de gerçekleşen Buğur Tarı İl ve İlçe Başkanları Yetişek ve El Birliği Kampı’nı ziyaret etti. Kuşadası Belediyesi’nin gençlere müteveccih çalışmalarını öğrencilere aktaran Komutan Ömer Günel; “Domestik yöneticiler adına gençler amacıyla çalışıyoruz” dedi.

Türkiye’nin ayrımlı kentlerinden gelen Popülist Liseliler (El-Lis) öğrencilerinin katıldığı terbiye kampında türlü işlik çalışmaları, münazara, sunumlar ve spor faaliyetleri gerçekleştirildi. Davutlar Mahallesi Bağlılaşım Plajı’nda kâin Cezire Camping’da, Buğur Tarı İl ve İlçe Başkanları Terbiye ve Tesanüt Kampı’nın 3. gününde gerçekleşen buluşmaya, Kuşadası Şehremini Ömer Günel katıldı. Eğitim Bilimi kampında öğrenciler yoluyla kırıcı istekle karşılanan Kuşadası Belediye Reisi Ömer Günel, öğrencilerle benzeri süre arkadaşça ettikten bilahare deneyimlerini ve Kuşadası Belediyesi’nin çalışmalarını gençlerle paylaştı.

“Gençlerimiz için çalışıyoruz”

CHP Umumi Başkanı’nın özel danışmanı namına görev işleyen Dr. Recep Cengiz’in idaresinde düzenlenen yetişek kampında çoluk çocuk ile bire bir araya mevrut Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel; “Öncelikle sizleri Kuşadası’nda misafir ettiğimiz üzere çok mutluyum. Aynı ilçe belediyesinin Büyükşehir Belediyesi ile ortak çalışabilmesi, hizmet üretmesi açısından haddinden fazla eke. Göreve geldiğimiz günden beri Kültürlü Büyükşehir Belediye Başkanı Heyecan Çerçioğlu ile ahenk ve iş birliği içerisinde çalışıyoruz. Bu sayede 3 buçuk yılda Kuşadası’nda haddinden fazla şanlı amal başardık. Z kuşağı olan gençlerimiz önümüzdeki seçimde oylumlu rol alacaklar. Kuşadası Belediyesi olarak Kültürlü Büyükşehir Belediyesi ile alelhusus gençlere müteveccih ortaklaşa projelere imza attık. Gençlerimizin sayısal dünyaya verdiği önemi bildiğimiz amacıyla İstasyon Kuşadası adı altında kullanılmamış sulp bire bir yetişek merkezi kurduk. Türkiye’nin İstanbul’dan sonraları sunu iri istasyon merkezi Facebook ve Google desteğinde Kuşadası’nda bulunuyor. Sizin gibi gailesiz arkadaşlarımız sayısal dünyaya dair eğitimlerini burada sürdürüyorlar. İkinci şanlı projemiz ise süresince bulunduğumuz bu alan. Mütebeddil turizm anlayışı doğrultusunda Aydınlık Büyükşehir Belediyesi ile Kuşadası Belediyesi ekipleri 4 ay kabilinden güdük ayrımsız zamanda Cezire Camping’i tamamladı ve Umumi Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun katılımı ile açılışı yapıldı. Tığ evcil yöneticiler kendisine gençlerimizin yaşadığı sorunlara ne kadar hal getirip hangi kadar dokunabiliriz konusunun konusunda çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Bu çerçevede üniversiteli gençlerimize ücretsiz akşam ezanı yemeği veriyoruz. Imtihan dönemlerinde de öğrencilerimizin birlikte oluyoruz. İkram araçlarımız imtihan merkezlerinde yiyecek ve meşrubat desteğinde bulunuyor. Zaman dijitalleşen dünyayı konuşuyoruz. Bu değişime bukanak bozmak için üstelik Y ve Z kuşağının temenni ve beklentilerine makul olacak şekilde huy ile bağırsak içe benzeri ortamda yetişek, aktiflik ve paylaşım odaklı bire bir iş alanı yapıyoruz” dedi. – AYDIN

Share: