Bu kuaföre gelen gelinler oynayarak düğüne gidiyor

Kahramanmaraş’ta ihtişam desteğiyle açtığı ve büyüttüğü görk merkezinde 15 kişiyi istihdam sağlayan Songül Emektar, hisse senedi yerinde ayrımsız anda 10’un üzerindeki gelini oynatarak düğün salonlarına uğurluyor.

Kahramanmaraş’ta zihayat evli ve 3 bala annesi Eski (42), senelerce yaptığı kuaförlük mesleğinde kişi hisse senedi yerini yazmak istedi. Umum Terbiye Merkezi’nde kuaförlük kursunda mahir belletmen olduktan bilahare devletten bindi kayran Eski, 5 koltukla başladığı kuaförlük mesleğindeki aksiyon durumunda hamil sayısını dahi 40’a yükseltti.

15 kişiye istihdam sağlayıp 10 stajyer ile gelinleri düğüne hazırlayan müteşebbis avrat, gelinlerin oynatarak dernek salonlarına uğurluyor.

Gelinlerin üzerindeki stresi attıklarını şen bir şekilde düğüne gittiklerini söyleyen Emektar, “Bu hareket yerini heybet desteği ile açtım bir tane stajyer öğrenci ile işe başladım ve şuanda 15 sigortalı 10 devam birlikte stajyer öğrencim ile hizmet veriyoruz. 5 koltuk ile başladım ve şuanda 40 dayak sahibiyim. 70 metrekareden 375 metrekare salona sahibim. Tümce işini istekle yapması geçişsiz. Kadınların ayakta kalması geçişsiz ve değme zaman çalışması lazım. Çalıştığım sürece yılın bildirme başarılı elkızı ödülünü, türban dizayn ödülünü aldım. Güzellik Salonu üstüne ve elkızı ağırlıklı Türkiye ve dünyanın ayrımlı bölgelerinden gelinlerimizi düğünlere hazırlıyoruz. Gelinlerimizi burada oynatıyoruz ve eğlendiriyoruz. Dernek ve kına günlerinde strese giriyorlar ve o streslerini tığ burada alıyoruz. Gelinlerimizin hepsi buraya gelip memnun ayrılıyor. Toplumsal medyam var ve elkızı ağırlıklı videolar yüklüyorum. Hep gelinlerimiz benden videoteyp istiyor” dedi.

Güzellik merkezine Adıyaman’dan geldiklerini rapor bire bir koşa ise mutlu ayrıldıklarını söyledi. – KAHRAMANMARAŞ

Share: