Katıksız yollardan kurumak üzere aktarlara bağlam gösteriyorlar

Katıksız yollardan kurumak için aktarlara rabıta gösteriyorlar

ZONGULDAK – Zonguldak’ta tabii yollardan zayıflamayı yeğleme eden vatandaşlar, aktarlarda saha alan beşi aynı yerde namına adlandırılan karışıma rabıt gösteriyor.

Zonguldak’ta vatandaşlar tabii yollardan önemsizleşmek amacıyla aktarları yeğleme ediyor. Vatandaşlar, aktarlarda düz düz beşi tıpkı yerde kendisine adlandırılan doğal karışımı satın alarak ayda 2 ila 2,5 kg zayıfladıklarını öne sürdü. Aktarlarda düzlük kayran beşi ayrımsız yerde karışımın içerisinde, Biberiye, süpürge otu, kekik, mate, yeşilçay ve sinan meki meydan alıyor. Bu mahlut aktarlarda 15-20 TL aralıklarla satılıyor.

Aktar Tahir Buyurucu, “Sunma haddinden fazla metabolizmayı çalıştıran ödem atan nebatat var beşi yerde denilen. Biberiye, süpürge otu, kekik, mate, yeşilçay ve sinan meki. Bunları karıştırıp daim içiyorsunuz. Ödem atıyor yağ yakıyor. Zayıflatıyor. Bu bitkileri kullananlar çok mutlu. Kesiksiz kullanılır. Ağır Ezgi kullanıldığı takdirinde ise 2, 2,5 kg verdiriyor. Müşterilerimiz da baya memnunlar yağ yaktığını söylüyorlar. Fiyatı ise 15-20 TL satılıyor. Sağlığa tek bire bir zararı namevcut. Bunlar içecek kendisine içiliyor” dedi.Share: