Manisa emniyeti benzeri haftada uyuşturucudan 92 şüpheliyi gözaltına aldı

Manisa İl Inanma Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Savaşım Yazıhane Müdürlüğü ve değişik birimlerce sonuç benzeri haftada uyuşturucuyla mücadelede çalışmalarında 92 şüphelinin gözaltına alındığı ve 6 şüphelinin de tutuklanarak cezaevine gönderildiği açıklandı.

Manisa İl Emniyet Müdürlüğü Uyuşturucu Suçlarla Savaş Idarehane Müdürlüğü ve değişik birimlerce diyar merkezi ve ilçelerinde metal özellik ticareti eden, nakleden ve kullanan şahıslara yönelik yapılan çalışmalarda, 13-20 Gücük Ay tarihleri beyninde iklim genelinde bütün, 71 olayın meydana geldiği, 92 suratsız şahsın ise gözaltına alındığı bildirildi. Gözaltına alınan şahıslardan adli mercilere irsal edilen 6 şüphelinin tutuklanarak cezaevine gönderildiği öğrenildi.

Yapılan çalışmalarda serencam tıpkı hafta süresince 188 skor sentetik ecza hapı, 118 gram yaman maddesi, 76 gram metamfetamin maddesi, 10 gram bireşimli kannabinoid maddesi, 1 sayı ecstasy, 5 skor ruhsatsız tabanca, 1 sayı ruhsatsız tüfek, 10 nüsha fişek, 1 nüsha alıngan sağlama, 4 sayı uyuşturucu madde kullanmaya yarayan aparat ve 9 bin 655 TL esrar bap ticaretinden elde edildiği düşünülen mülk ele geçirildiği bildirildi. – MANİSA

Share: