Manisa FK, Yeni Malatyaspor’dan Doğukan’ı kadrosuna kattı

Spor Kaba But 1. Tomar ekiplerinden Manisa Futbol Kulübü, Bakir Malatyaspor’un zihayat kanat oyuncusu Doğukan Karşılıksız’i kadrosuna kattı.

Manisa Ayak Topu Kulübü, 23 yaşındaki kanat oyuncusu Doğukan Meccanen ile 1,5 yıllık konvansiyon imzaladı. İmza törenine Manisa FK Ayak Topu Yazıhane Sorumlusu Fazilet Özkan katıldı. İmza töreninde konuşan yıpranmamış nakil Doğukan Müft, “Projeleri, hedefleri olan bire bir kulüpte olduğum üzere mutluyum. Manisa Ayak Topu Kulübü’nün sükse amacıyla elimden geleni yapacağım. Yeryüzü kısa sürede takımıma katkı sağlayıp hedefimiz olan Süper Lig’e çoğalmak istiyoruz” ifadelerini kullandı.

Doğukan Caba’e Manisa Ayak Topu Kulübü formasıyla muvaffakiyet dileyen Futbol Şube Sorumlusu Yiğitlik Özkan ise “Doğukan bu sezon Spor Pupa 1. Tabur’de dikkat calip oyunculardan biri oldu. Kebir ayrımsız oyuncuyu Manisa Ayak Topu Kulübü ailesine kattığımız için mutluyuz. Doğukan’a Manisa Futbol Kulübü forması altında başarılar diliyorum” dedi.

Manisa Futbol Kulübü yeni transferi Doğukan Caba, 5 Eş 2000 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Futbola Sarıyer altyapısında başlayan Doğukan, henüz sonra Beşiktaş altyapısına karışma oldu. 23 yaşındaki aktör, Sarıyer, Afjet Afyonspor ve Yeni Malatyaspor formaları giydi. Bu sezon Yıpranmamış Malatyaspor formasıyla 23 resmi pik sâdır Doğukan, 3 gol ve 3 asistlik takat sınırı sergiledi. – MANİSA

Share: