Meksika’da ikinci fabrikasını açtı

Standard Profil, Yıldız Amerika’da istihsal fail otomotiv devleri üzere önemli bir üretim üssü olan Guanajuato, Meksika’dahi ikinci fabrikasını açtı.

Standard Profil, Meksika’daki ikinci fabrikasının açılışı özel benzeri törenle gerçekleşti. Törene Guanajuato Valisi Lic. Diego Sinuhe Rodriguez Vallejo, Apaseo el Grande Belediye Reisi Jose Luis Oliveros Usabiaga ve Soylu Erki Kalkınma Direktörü Alfaro Gomez bile katıldı. Törene bölgedeki diğer illerin tören düzeni üyeleri üstelik katıldı.

Törende aynı müzakere işleyen Standard Profil CEO’su Dr. Klaus Elmer, Meksika’da ikinci fabrikalarını açmaktan nazik mutluluk duyduklarını belirtti. Grubun, Amerika kıtasındaki evvel yatırımını 2014 yılında Meksika’üstelik yaptığını hatırlatan Elmer, “Cümle 45 sene ilk Türkiye’birlikte başlayan Standard Yanay’in hikayesinde cesim ayrımsız dönüm noktasına elan şahit oluyoruz. 1977 yılında kurulan Standard Profil, acun çapında otomotiv sızdırmazlık sistemleri üreten şef firmalardan biridir. Bugün geldiğimiz noktada Almanya’daki merkezimiz ile Meksika, Bulgaristan, Çin, Fas, İspanya, Cenup Afrika ve Türkiye’dahi üretim tesislerimiz bulunmaktadır. Bu küresel üretim zıkkım ve Avrupa, ÇAKER ve Çin’deki dizayn ofislerimiz, otomotiv endüstrisinin yer adlı şirketleri amacıyla hususi analizör sunuyoruz. ve bugün Meksika’birlikte ikinci fabrikamızı açıyoruz. Demin bu eskimemiş fabrikanın getireceği antipatik güçle eskimemiş başarılara, eskimemiş projelere hak yolu alıyoruz” ifadelerinde bulundu.

Törende antrparantez Guanajuato Valisi Lic. Diego Sinuhe Rodriguez Vallejo, Apaseo el Grande Şehremini Jose Luis Oliveros Usabiaga ve Kazançlı Kalkınma Direktörü Alfaro Gomez birer danışma yaptılar.

Vali Sinuhe yaptığı konuşmada Standard Profil’in devlete, halka ve hükümete duyduğu güvenin altını çizdi. Sinuhe, “Standard Yanay’in bire bir yatırımını elan görmekten çok mutluyum. Guanajuato’üstelik bu küresel şirkete cemaat olmaktan gurur duyuyoruz. Bu yeni fabrika ile daha çok istihdam oluşturacağız, bu birlikte ekonomilerin büyümesi amacıyla bize bindi olan devletimiz için cesim. Standard Profil, Guanajuato ve halkı üzere çok bol tıpkı ortak ve müttefiktir. Henüz çok envestisman için hedefimizi elan dahi müstakbel taşıyacağız ve Guanajuato’da bire bir başarı hikayesi yazacağız” dedi.

Otomotiv sızdırmazlık sistemleri alanında acun çapında önder firmalardan biri olan Standard Profil, bakir kasılma yatırımlarıyla büyümesini sürdürüyor. Detaylı süredir başarıyla zindelik gösterdiği ülkelerden biri olan Meksika’bile açtığı ikinci fabrikası bütün 11 bin 716 metrekare alana ehil bu yıpranmamış fabrikanın önceki etabında 300 güç istihdam edilecek. Kullanılmamış fabrikada öz alanının devlerinden firmalar üzere üretim yapacak. – DÜZCE

Share: