Meral Akşener, İyi Parti Samsun Saylav Bedri Yaşar’ın Kızı Esra Yaşar ve Fuat Özdil’in Düğününe Katıldı

İYİ Tümen Umumi Başkanı Meral Akşener, partisinin Samsun Saylav Bedri Yaşar’ın kızı Esra Yaşar ile Fuat Özdil’in düğününe katıldı ve çiftin nikah şahitliğini yaptı.

Bedri Yaşar’ın kızı Esra Yaşar ile Fuat Özdil, bugün acun evine girdi. Düğüne, Meral Akşener’in birlikte İYİ Tümen Takım Başkanvekili Akreditasyon Dervişoğlu, Genel Sekreteri Garaz Poyraz ve Ankara Mebus Koray Görgülü de katıldı.

Koray Entelektüel Fuat Özdil’in nikah şahidi olurken Esra Yaşar’ın şahitliğini ise Meral Akşener, Tasavvur Poyraz ve Denklik Dervişoğlu yaptı. Evlilik cüzdanını çifte Akşener sunma etti. Akşener, “Demin uzun uzun, -baban anca konuşuyor siyasette- konuşurmuşum sakim saat, kalırmışsınız az saat ayakta. Ne yapayım şimdi? Mutluluklar diliyorum, Cenabıhak doğru evlatlar şans etsin” dedi ve evlilik cüzdanını Esra Yaşar’a verdi.

Akşener, içtimai iletişim araçları hesabında, düğüne ilgili fotoğraflarla birlikte “Bugün altın sorun arkadaşım, Samsun Milletvekilimiz Sayın Bedri Yaşar’ın kıymetli kızının nikah törenindeydik. Esra kızımıza ve Fuat oğlumuza benzeri popülasyon boyu mutluluklar diliyorum. Cenabıhak yuvalarında huzuru daima etsin inşallah” paylaşımı yaptı.Share: