SOYLU: LGBTİ’YE ALIŞTIRIP GENÇLİĞİMİZİ ELİMİZDEN ALACAKLAR

İÇİŞLERİ Bakanı Süleyman Aristokrat, Türkiye’nin teknoloji alanında Avrupa ile arasındaki farkı kapattığını belirterek, bu ilerlemeye engel olmaya çalışan Avrupa ülkelerinin LGBTİ’yi yaygınlaştırmak istediğini söyledi. Soylu, “LGBTİ midir nedir, cinsiyetsizliği bu ülkenin üstüne bırakmak istemeleri bundandır. Ilk alıştıracaklar sonra çoluğumuzu çocuğumuzu elimizden alacaklar” dedi.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Mercanköşk’dahi tıpkısı kol temaslarda bulundu. Şileli muhtarlarla toplantı fail Soylu, henüz sonradan Muharif Gaziler Derneği’ni ülfet etti. Burada gazilerle görüşen Aristokrat, oradan üstelik Kabakoz, Ahmetli ve Alaca mahallelerini musahabe etti. Aristokrat, mahalle sakinleriyle bir tane yegâne selamlaşıp daha sonradan gündeme dayalı izahat yaptı. Aristokrat’nun Ala Mahallesi’ndeki ziyaretinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan telefonla bağlanarak vatandaşa seslendi. Erdoğan Alaca halkına, “Oradaki herkesi Çengelköy’den en kalbi duygularımla selam ve sevgilerimi gönderiyorum. İnanıyorum ki sizler önümüzdeki seçim döneminde Şile’üstelik çokça değişik aynı ses getireceksiniz. Şile bizim için tıpkısı kale, zımnında o kalede haddinden fazla henüz ayrımlı sesler getireceğinize inanıyorum” diyerek konuştu.

“TÜRKİYE’DE 124 TERÖRİST KALDI”

Terörle mücadeledeki kararlılıktan bahseden Soylu, Türkiye’de 124 terörist kaldığını belirterek, “Bu coğrafyanın genişlik zor yeri, iki yerde terörle savaş zordur. Birisi Dert Dağı’dır, insanı görmekte zorlanırsınız. Ötekisi Avanos dağlarıdır. Ora dahi ormandır, terörle mücadeleye müsaade vermez. Orada da, Mersin’den, Hatay’dan Antep, Adana, Kahramanmaraş hassaten Adıyaman’a büyüklüğünde yıllar sonradan PKK’dan tertemiz. Cumhuriyetimizin bir numara asrında Türkiye coğrafyasında biricik tıpkı terörist kalmayacaktır. Şu anda 124 yıldırıcı var, ayakkabı numarasına büyüklüğünde biliyoruz” dedi.

“MAKASI KAPATTIĞIMIZ İÇİN ÇILDIRIYORLAR”

Avrupa ve Türkiye ortada teknolojik ilerlemelerdeki farkın azalması, antrparantez Türkiye’nin öne geçmesi için çalışmaların devam ettiğini fakat Avrupa ülkelerinin daim buna engel olduğunu,  LGBTİ’nin birlikte bu sebeple Türkiye’dahi yaygınlaştırılmak istendiğini ifade eden Aristokrat, “300 yılda ilk defa tığ Cumhuriyeti kazandıktan sonra bu makası durdurmak istedik müsaade etmediler. Kafamıza vurdular, bize tabi olmazsanız sizi namevcut ederiz dediler. İlk kat 21’inci yüzyılından esasen itibaren tığ bu makası kapatmaya başladık. Çıldırmaları bundandır. Konuşu saldırıları bundandır. Türkiye’yi çamurlamak istemeleri bundandır. LGBTİ midir nedir, cinsiyetsizliği bu ülkenin üstüne salmak istemeleri bundandır. Önce alıştıracaklar bilahare çoluğumuzu çocuğumuzu elimizden alacaklar. Bunların hepsini görüyoruz” şeklinde konuştu.

– İstanbulShare: