Tekirdağ haberi | Tekirdağ Belediyesi’nin Erte Hizmete Açacağı Süleymanpaşa Otobüs Terminali’ne Vandal Ofans Yapıldı

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi vasıtasıyla Tekirdağ’ın koskocaman ayrımsız ihtiyacını sarmak için yapımı tamamlanarak hizmete verilen ve ferda açılışı yapılacak olan Süleymanpaşa Otobüs Terminali’hangi vandal hamle düzenlendi.

Süleymanpaşa Otobüs Terminaline yapılan bu akın ile ilişkin açıklama fail Tekirdağ Büyükşehir Şehremini Bedel Albayrak şunları söyledi:

“Kurulduğumuz 2014 yılından bu yana herif odaklı belediyecilik anlayışı ile Tekirdağ’ı Türkiye’nin yükselen değeri haline beyan etmek ve vatandaşlarımıza daha yaşanılabilir benzeri şehir arz etmek amacıyla var gücümüzle çalışıyoruz.

“ONLAR BOZACAKLAR, BİZ ONARACAĞIZ, ONLAR KİRLETECEK BİZ TEMİZLEYECEĞİZ.”

Bu kapsamda Türkiye’deki özge büyükşehir belediyelerine üstelik eş olan, birçoğu alanında prestij sahibi kurumlardan ödüllerle dönen projeleri hayata geçirdik. Bu süreçte elbette kim eleştirildiğimiz zamanlar üstelik oldu; olumlu olduğuna inandığımız eleştirileri ciddiye alarak hizmetlerimizi elan kaliteli arkaç getiriyoruz. Ancak 21 Ekim’üstelik açılışını yapacağımız Süleymanpaşa Otobüs Terminali’ne yapılan tuhaf hareketli akseptans edilebilir aynı durum değildir. Bunu fail ızdırap zihniyetli şahıslar bilmelidir kim; onlar bozacaklar, tığ onaracağız, onlar kirletecek tığ temizleyeceğiz. Siz esiri olduğunuz ateş zihniyetiniz ile vatandaşlarımızı hizmetlerimiz, projelerimiz ile buluşturmamız için hangi kadar bariyer olmaya çalışırsanız çalışın tığ hem vatandaşlarımız hem da şehrimiz amacıyla çalışmaya, hizmet üretmeye devam edeceğiz. Akıbet teknoloji ile düz yazı ettiğimiz çağdaş ve konforlu Süleymanpaşa Otobüs Terminali’mizin 21 Ekim Cuma haset saat 14.00’te gerçekleşecek küşat törenimize cümle vatandaşlarımı davet ediyorum. Değme şey Tekirdağ, temas husus Tekirdağlı vatandaşlarımız üzere.”

Share: