Turistler dinlence ve afiyet ihtiyaçlarını birleştirdi

Türkiye’nin tabii güzellikleri ve keyif alanındaki yetkinlikleri detaylı yıllardır Avrupa’dan ve Gündüz Feneri ülkelerinden Türkiye’ye mevrut turistlerin dinlence ve tedavilerini birleştirmelerini sağlıyor. Dr. Mehmet Erdoğan, serencam dönemde yaz aylarında saç ekimi için ev dışından mevrut hastaların önceki Türkiye’nin eşsiz kıyılarında dinlence yaptığını, peşi sıra saç ekimi için merkezlerine geldiğini söyledi. İngiltere’den KÖLE’ye dünyanın metin çok ülkesinden züğürt ağırladıklarını söyleyen Dr. Erdoğan, “İnsanlar yaz aylarında saç ekimi yaptırmak üzerine çekimser kalabiliyor ancak dört sezon saç ekimi yaptırmak gibi” dedi.

İngiltere özellikle atılmak üzere ağırlıklı namına ÇAKER, Kanada ve Avrupa’dan züğürt ağırladıklarını belirten Smile Hair Clinic’in Kurucu Ortağı Dr. Mehmet Erdoğan, yaz aylarında bile saç ekiminin dokunaklı bir biçimde sürdüğünü belirtti. Akıbet dönemde yaz aylarında saç ekimi amacıyla ensiz dışından mevrut hastaların tatillerini yaptıktan sonra tedavi sürecine başladığını anlatan Dr. Erdoğan, yaz-şita demeden dört sezon saç ekimi yaptırılabileceğini belirtti.

ÖNEMLİ OLAN BAKIM DÖNEMİ

Edebiyat saç ekimi yaptırmakla ilişik hastaların, “Ilk Teşrin sonrası denize girebilir miyim?”, “Enfeksiyon selp riskim artar mı?” kadar kaygıları olabileceğini dile getiren Dr. Mehmet Erdoğan, şu bilgileri paylaştı:

“Saç ekimini literatür ya de kışın yaptırmak ortada tıpkı ayırt bulunmuyor. Burada oylumlu olan ekim işleminden bilahare, ‘bakım dönemi’ dediğimiz dönemde hastalarımızın önerilerimize uyması. Yaz özelinde özellikle geçmiş 1 hafta, 10 günce gün büyük. Bu dönemde güneşe doğrudan maruz kalınmaması önem taşıyor. Hastalarımıza kapela takmalarını, mümkünse terlemeyi minimuma indirecek ortamlarda bulunmalarını tavsiye ediyoruz. Esasen sonrasında sunma beş altı 15 bölüm deniz ve 1 ay havuzdan ırak durulması de başarılı aynı saç ekimi üzere kocaman kriterler.”

Share: