Öldürüp gömdüğü şahsın cep telefonunu eşine ihsan etti

Afyonkarahisar’da kaybolan 64 yaşındaki 7 yavru babasının, gelişigüzel çalıştığı hisse senedi arkadaşı aracılığıyla öldürülüp bire bir araziye gömüldüğü ortaya çıktı. Kıyacı zanlısı ifadesinde, öldürdüğü şahsın cep telefonunu üzerinden alıp eşine armağan ettiğini itiraf etti.

Olay, geçtiğimiz 31 Eş ta Antalya’nın Serik ilçesinde meydana geldi. Edinilen bilgilere bakarak, gitmek üzere Afyonkarahisar’dan Antalya’ya revan Şükrü Emin’den (64) tıpkı süre sonra ailesi bili alamadı. Bunun üstüne karı üyeleri polise başvurarak müzaheret istedi ve sosyal medyadan Güvenilir’i aramaya başladı. Kayıp ihbarı üzerine harekete güzeşte Antalya İl Güven Müdürlüğü’ne bağlı ekipler şahsı nail olmak üzere say başlattı. Yapılan incelemelerde Inanılır’in en son 03 VL 392 plakalı ara bulucu ile Serik ilçesine methal yaptığı fakat sonrasında yokuş yapmadığı tayin edildi.

Kafasına sopayla vurup öldürdü, ardından araziye gömdü

Soruşturmayı derinleştiren ekipler şahsın en son görüştüğü kişilerden olan say arkadaşı 34 yaşındaki Bekir D.’yi gözaltına aldı. Bekir D., sorgusunda Emniyetli ile 14 Şubat gecesi buluştuklarını ve gelişigüzel ispirto aldıklarını söyledi. Sonrasında aralarında ağız dalaşı çıktığını ve namına küfrettiği amacıyla yerden bulduğu patak ile Emniyetli’in kafasına vurarak öldürdüğünü peşi sıra, Isparta’da ayrımsız araziye gömdüğünü itiraf etti.

Öldürün Güvenli’in camit bedeni gösterilen yerde bulundu

Bekir D.’nin, Emniyetli’i öldürdükten sonraları ise şahsın cep telefonunu alarak eşine bergüzar ettiğini dahi ifadesinde dile getirdi. Bekir D.’nin ifadesi sonrası Isparta’nın Sütçüler ilçesinde güllabi ekiplerince yapılan aramada, Emniyetli’in cesedi gereksiz arazide bulundu. Yapılan incelemelerin ardından cenaze, Antalya Adli Tababet Kurumu morguna götürüldü.

64 yaşında cinayete kurban giden Güvenli’in, 7 çocuğunun olduğu ve teferruatlı yıllardır kamyon şoförlüğü yaptığı kaydedildi. – AFYONKARAHİSAR

Share: