Tekirdağ marifet | Çerkezköy Belediyesi Şita Spor Kursları Başladı

Çerkezköy Belediyesi aracılığıyla bu yıl ücretsiz kendisine dördüncüsü gerçekleştirilen Büyük Şita Spor Kursları, kaza sakinlerinin kilolu katılımıyla başladı.

Çerkezköy Belediyesi Cahillik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü eliyle bu sene dördüncüsü birleştirme edilen Muhteşem Kış Spor Kursları, 8 ayrımlı branşta gerçekleştiriliyor.

Balaban Kış Spor Kursları’nın 10 Teşrinievvel Pazartesi haset itibari ile başladığını belirten Şehremini Vahap Akay, “Pilates, Yoga, İtalyanca, İngilizce, İşaret Dili, Çağdaş Raks, Latin Dansları ve Zumba branşlarında düzenlediğimiz Cesim Şita Spor Kurslarımız alanında bilirkişi eğitmenlerimiz tarafından verilmektedir” dedi.

30 ARALIK CUMA GÜNÜ SONA ERECEK

Cesim Şita Spor Kurslarının ücretsiz olduğunu birlikte hatırlartan Başbuğ Akay, “10 Teşrinievvel Pazartesi haset başlayan Şita Spor Kurslarımız 30 Boşluk Cuma Namazi Günü tamamlanacaktır. Bin 200’e andıran kursiyerin katılımıyla başlayan 4. Çerkezköy Belediyesi Heybetli Şita Spor Kursları Şehremaneti Bakım Binamızda kâin çokça gayeli salonlarımızda verilmektedir. Bu vasıta ile kurslarımıza bati ilişki gösteren vatandaşlarımıza teşekkürname ediyor, kursiyerlerimize ve eğitmenlerimize başarılar diliyorum” diyerek konuştu.

Share: